رویداد بزرگ روز مهندس 1402

کارگاه آموزشی ارائۀ برتر

آموزش 0 تا 100 Prezi و PowerPoint، پیاده‌سازی جلوه‌های ویژه با چند تکنیک خاص در پاورپوینت و اصول ارائۀ حرفه‌ای


0 از 4: مقدمۀ چرایی اهمیت‌داشتن رعایت جزئیات در ارائه

فیلم 10 دقیقه‌ای زیر خلاصه و مقدمۀ کارگاه 1ساعتۀ ارائۀ برتره…
پیشنهاد می‌کنیم از دستش ندید 😉


1 از 4: آموزش نرم‌افزار Prezi رقیب جدی PowerPoint + فارسی‌نویسی در پرزی

پرزی که معرفی شد کلا PowerPoint رفت توی حاشیه؛ Prezi اسلایدهای جذاب، موشن‌های حرفه‌ای، جابجایی روان‌تر و … داره و مخاطب شما محو جابجایی خفن اسلایداتون می‌شه! آموزش فارسی‌نویسی داخل این نرم‌افزار رو هم براتون گفتیم. با پرزی اسلایدهای سه‌بعدی و تودرتو درست کن!


2 از 4: ویژگی‌های یک ارائه استاندارد و جذاب

خطاهای شناختی، عدم نکته‌سنجی و عدم رعایت اصول ارائه در استفاده از ابزار نرم‌افزارهای ارائه (مثل PowerPoint و Prezi) به صورت ناخودآگاه روی نظر و حس مخاطبین شما نسبت به ارائۀ شما اثر منفی می‌ذاره. دونستن و رعایت چند نکتۀ ساده می‌تونه شما را از سردرگمی چگونگی چینش آیتم‌ها نجات بده و ارائۀ شما رو برای همیشه در ذهن مخاطبین‌تون ماندگار کنه.


3 از 4: ساخت جلوه‌های ویژه AfterEffect در PowerPoint !

می‌دونستید با ترکیب Animationها و ابزارهای پاورپوینت می‌تونید باهاش جلوۀ ویژۀ تصویری بسازید؟!
توی این فیلم آموزشی خیلی سریع به شما یاد می‌دم چطور با Morph, Zoom و Parallax جلوه‌هایی بسازید که با نرم‌افزارهای تخصصی فیلم‌سازی برابری کنه! کسی باور نمی‌کنه شما اینا رو با پاورپوینت ساختید 🙂


4 از 4: آموزش صفر تا صد نرم‌افزار PowerPoint

60% افرادی که فکر می‌کنن پاورپوینت رو خوب بلدن در واقع از امکانات و گزینه‌های مخفی این نرم‌افزار مطلع نیستن! توی این ویدیو تمام چیزی که در مورد گزینه‌ها و کار با قابلیت‌های PowerPoint وجود داره برای افراد مبتدی و حتی متوسط آموزش دادیم.


همراه عزیز! کارگاه ارائه هنری رو با افتخار به صورت رایگان در اختیار شما گذاشتیم. امیدواریم براتون مفید بوده باشه و با دوستاتون به اشتراک بگذارید…

هر چقدر کارمونو دوست داشتی می‌تونی از ما حمایت کنی تا بتونیم بهتر و بیشتر تولید محتوا کنیم.
حمایت